Sektörde ilklerin yaratıcısı ve öncü yaklaşım...

 

Hakkımızda

Buket A.Ş.hizmet verdiği 10 yıl içerisinde istikrarlı ve planlı olarak büyümesini sürdürmüş,sektöründe uzmanlaşarak değer katan üretim ve hizmetlerin kaynağı olmuştur.
İlk yatırımını Aksu-Antalya merkezde gerçekleştiren Buket A.Ş. genişleyen iş hacmi ve renamasyon programı doğrultusunda Antalya Organize Sanayi Bölgesinde yeni yatırımlarını,fabrikasını gerçekleştirmiş 2011 yılından itibaren faaliyetlerini burada sürdürmüştür.


Otelcilik sektöründe saygı duyulan bir gurup olan Barut Hotels’in kuruluşu olmak ayrıcalığına sahip olan Buket A.Ş.çatısı altında doğduğu gurubunun iş alanındaki zengin tecrübelerini bünyesine aktarmış,sanayi ve turizm sektörünün bütünleştiği bir yapı içerisinde,entegre bir aksiyon ve geliştirme tasarımı olarak endüstriyel yıkama sektörünün inovasyon yaratan şirketi durumuna gelmiştir.


Yaşadığımız dünyanın hareketli ve dinamik yapısında her geçen gün daha yüksek standartlar oluştuğunu,turizm sektörü ve misafirlerinin beklentilerinin yükseldiğini görmekte,çalışmalarımızı buna göre düzenlemekteyiz.


Buket A.Ş. olarak bizler çabalarımızda; geleneklerimize ve temel iş prensiplerine bağlı olmakla beraber,ilerlemenin dünyadaki değişimlere uyum sağlamakla gerçekleşeceğine inanmakta,bu temel anlayışla araştırmacı,mevcut sistemlerini sürekli sorgulayıcı,farklı anlayış ve görüşlere açık yapımızı sürdürmeye kararlı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.

Neden biz ?

Teknolojimiz
Lojistik Güç
Tesisimiz


+90 242 2580234 (PBX)

+90 242 2580275 (FAX)


Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2.Tevsii alanı 31.cadde No 6 Döşemealtı / ANTALYA
info@buket.com.tr