HAKKIMIZDA

Türk turizminin lokomotif markalarından Barut Hotels yatırımı olan Buket Yıkama, endüstriyel tekstil yıkama ve finishing hizmetleri sektöründe, gelişmiş ülkelerdeki standartları ülkemize kazandırmak amacıyla 2005 yılında Antalya’da kurulmuştur.

Çalışmalarını ana şirketi Barut grubu gelenek ve kurumsal ilkeleriyle sürdüren Buket Yıkama, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 12 bin metrekare alan üzerine kurulu modern tesisinde, günlük 80 ton tekstil temizleme kapasitesi ile hizmet vermektedir. 200’den fazla çalışanı, teknoloji ve yenilik anlamında sürekli kendini geliştiren yönetim anlayışı ve son teknoloji ekipmanları ile otelcilik sektörünün kendi branşında en önemli çözüm ortaklarından birisidir. Kurulduğu günden itibaren hızla gelişen ve hedeflediği kalite politikasıyla hizmet veren Buket Yıkama, kısa sürede sektörün lider markalarından biri haline gelmiştir.

Teknoloji ve yenilik anlamında sürekli kendini geliştiren tesis; dünya devi Kannegiesser’in yıkama, ütüleme ve katlama makinelerini kullanmaktadır. Konvansiyonel grupta Girbau ve Sailstar, kuru temizleme makinelerinde ise BÖWE gibi sektöründe lider markalarla çalışan Buket Yıkama, Antalya’nın en donanımlı ve en temiz çamaşırhanesi olmanın gururunu yaşamaktadır.

İnsanı ve doğayı koruyan bir hizmet anlayışını benimseyen Buket Yıkama, dünya standartlarında verimlilik esasına göre tasarlanan makine parkı sayesinde; enerji, su ve kimyasalları optimum seviyede kullanabilmektedir. Modern teknolojisiyle yılda 130 milyon litre su ve 15 milyon kwh enerji tasarrufu sağlayan tesis, sürdürülebilir bir yaşam için doğanın korunmasına katkıda bulunmaktadır.

Başarısında çalışanlarının büyük bir rolü olduğu inancı ve insana değer veren anlayışla çalışmalarını sürdüren Buket Yıkama, en iyiyi hedefleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.