LOJİSTİK GÜÇ

Müşterilerine sunulan hizmetlerde yüksek memnuniyet sağlanmasını ilke edinen Buket Yıkama, tüm lojistik süreci sektörel özellikler ve gereksinimlere göre düzenlemektedir. Lojistik sürecin planlanmasında gelen yük ve giden yük lojistiği süreçleri ayrı olarak ele alınmakta, belgelendirmeler süreç özelliklerine göre sistem tarafından oluşturulmaktadır.

Başarılı bir lojistik süreci ile tesise getirilen ürünler, cinslerine ve kirlilik durumlarına göre ayrıştırılarak en uygun koşullarda yıkanmaktadır. İstenildiğinde; her tekstile ayrı uygulanan çip sistemi ile, ürünün gördüğü her türlü işlemin kaydı tutulmakta, aidiyeti ve teslim yeri ile ilgili hiçbir karışıklığa izin verilmemektedir.

Yıkama süreçlerinin devamında gerçekleşen ütüleme ve katlama işlemleriyle, ürünler ebatlarına göre paketlenmekte ve servise hazır hale getirilmektedir. Temiz sevkiyatına hazır olan ürünler, müşterilere vaat edilen saatte eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

Lojistik yönetimin omurgası olan filonun oluşumunda, araçların seçimine özen gösterilmektedir. Ayrıca otellerin yükleme ve boşaltma alanlarındaki fiziki farklılıklar değerlendirilmekte, değişik şase ve kasa özelliklerine sahip araçlarla yükleme ve boşaltma alanlarına tam uyum sağlayabilecek organizasyonlarla kesintisiz bir hizmet sunulmaktadır.

ADIMLAR