TEKNOLOJİMİZ

YIKAMA BÖLÜMÜ

Yıkama bölümünde toplam işlemlerin %90’ı sektöründe lider olan Kannegiesser Power Trans Tünel yıkama sistemlerinde gerçekleşmektedir. Yükleme ile birlikte monitöre girilen bilgiler (kg, işletme ve tekstil kodları) sistemdeki bilgisayarlara yayılarak, otomasyon ortamında kontrollü tekstil yıkama işlemi yapılmaktadır. Sisteme bağlı su tankları sayesinde durulama ve ana yıkamadan çıkan suyun belli bir bölümü tekrar ön yıkamada kullanılarak, enerji, su ve maliyet tasarrufu sağlanmaktadır.

Yıkama işlemi biten tekstiller otomasyon ortamında sıkıldıktan sonra, minimum nem oranı ile asansörlere geçmekte ve kurutmaya alınmaktadır. 170 kg/yükleme sefer kapasiteli üstün teknoloji kurutma makinelerinde, tekstiller için gerekli olan nem oranları korunarak kurutma işlemi gerçekleşmekte ve maksimum yumuşaklık sağlanmaktadır.

Üniforma, özel yıkamalar, ağır F&B tekstilleri için üstün teknolojiye sahip ayrı bir makine parkuru bulunmaktadır.

Buket Yıkama, dünya standartlarında verimlilik esasına göre tasarlanan modern makine parkı sayesinde; enerji, su ve kimyasalları optimum seviyede kullanarak, sürdürülebilir bir yaşam için doğayı korumaya azami önem göstermektedir.

ÜTÜLEME – KATLAMA – FINISHING

Kurutma bölümünden çıkan tekstiller cinslerine göre silindir ütü ve havlu katlama makinelerinde ütüleme, katlama, sevkiyata hazırlık işlemlerine tabi tutulmaktadır.

ÜNİFORMA – KURU TEMİZLEME

Bu bölümde üniforma, özel giysi, perde, yastık-baza örtüsü, günlük kullanım dışı olan her türlü tekstil işlem görmekte, kuru temizleme hizmeti verilmektedir.

Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetlerinin de verildiği bu bölümde, mesleğinde yetkin ustalar çalışmakta, spesifik ürünler işlem görmektedir.

ADIMLAR